Kobieca sylwetka a damska bielizna - jak ją dobierać?

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Rozmaite sylwetki kobiet są piękne i niezwykłe. Pomimo tego, kobiety nie lubią swojego ciała i mają kompleksy. Jednym z powodów jest zły dobór bielizny dla siebie, która zamiast podkreślać walory, podkreśla to, czego jest za dużo lub za mało. To nie prowadzi do polubienia siebie oraz przyjemności kupowania bielizny. Jak to zmienić? Przede wszystkim należy poznać swoją sylwetkę i dowiedzieć się, jaka bielizna do nas pasuje! Zapraszamy do artykułu!

Szczupła figura:

Kiedy jesteś osobą nadzwyczaj szczupłą, to wybór dolnej części bielizny jest dość prosty. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majtki. W każdych będziesz wyglądać dobrze! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niewielkiego biustu, to także niemal każdy model stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wzrokowo piersi pomoże Ci powiększyć tzw. push up.

Trochę nadprogramowych kilogramów:

Kobiety, które mają trochę nadplanowych kilogramów, powinny zdecydować się na majtki z wysokim stanem, które prawidłowo przylegają do ciała. Perfekcyjnie w ich przypadku sprawdzi się bielizna modelująca oraz wyszczuplająca. Aktualne modele są nadzwyczaj wygodne. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, tak więc nie martw się – nie będziesz czuć żadnego dyskomfortu, nosząc taką bieliznę. Należycie dopasowany model jest w stanie uwydatnić Twoje walory.

Najistotniejsze by bielizna podobała się Tobie!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeśli zdecydujesz się na model korygujący. W obecnych czasach nie należy rezygnować z tej cechy, każda bielizna może mieć koronkowe szykowne wstawki oraz dodawać Ci kobiecości. Zostało udowodnione naukowo, że jeżeli zakładasz wysokiej klasy bieliznę, która jest przepiękna oraz prawidłowo leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie ogląda, Twoja pewność siebie jest znacznie wyższa.

Najgorzej jest z zakupem odpowiedniego stanika!

Dużym kłopotem jest zakup stanika. Wybór na rynku jest ogromny i można się zgubić w tych wszystkich rozmiarach i fasonach. Jeśli nie jesteśmy w stanie same sobie poradzić z prawidłowym doborem, warto zdecydować się na pomoc brafitterki. Jej rola polega na dokładnym wymierzeniu oraz doradzeniu, jak typ bielizny powinnyśmy nosić. Jest to niesamowite ułatwienie, ale także pewność, że oddajemy się w dobre ręce!

Tagi
Oceń Artykuł
Komentarze
Wszystkich: 0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Artykuły z tej kategorii